Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Części do obrabiarek rosyjskich

Części do obrabiarek bułgarskich

Części do obrabiarek czeskich

Bogaty asortyment części zamiennych do obrabiarek – sprawdź

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór części zamiennych do obrabiarek rodzimych producentów, jak również bułgarskich, rosyjskich oraz czeskich. Proponujemy niezawodne oraz wydajne lampy maszynowe i halogenowe, sprzęgła elektromagnetyczne, elektropompki do chłodziw, koła zębate oraz wiele innych profesjonalnych części do tokarek, frezarek i pozostałych modeli obrabiarek.

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi kategoriami produktów.

Części do obrabiarek – szeroki asortyment

Oferujemy części zamienne do wszystkich typów obrabiarek (m.in. frezarek, tokarek) do metalu produkcji polskiej, rosyjskiej, czeskiej, słowackiej, niemieckiej i bułgarskiej.

Nasza firma posiada bardzo duży asortyment kół zębatych, sprzęgieł elektromagnetycznych, pomp oraz pozostałych części zamiennych niezbędnych do prawidłowej eksploatacji obrabiarek. Nasi klienci mają także do wyboru wyposażenie dodatkowe takie jak lampy maszynowe - halogenowe i LED, czy też wibroizolatory.

Oferowane przez nas części zamienne do tokarek, frezarek i innych obrabiarek świetnie sprawdzają się w działach utrzymania ruchu, głównego mechanika, przemyśle górniczym, maszynowym czy hutniczym oraz wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z maszynami do obróbki skrawaniem.

Zatem jeśli poszukują Państwo sprzęgieł elektromagnetycznych, elektropompek do chłodziwa czy noży do gilotyn, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku detali oraz produktów niestandardowych lub też szczególnych oczekiwań, oferujemy możliwość wykonania części na zamówienie według dostarczonych rysunków lub starych wzorów. Wówczas łączymy oczekiwania naszych Klientów z naszą wiedzą i doświadczeniem tworząc wspólnie produkt, który sprosta najbardziej wymagającym normom. Wybierając dostępne w naszej ofercie lampy maszynowe, elektropompki do chłodziwa, koła zębate, jak i inne części do tokarek czy frezarek, macie Państwo pewność, że otrzymacie produkty najwyższej jakości.

Większość oferowanych przez nas części do obrabiarek i pozostałych produktów jest dostępna na magazynie z możliwością błyskawicznej wysyłki do Państwa na terenie całego kraju.

 

Lista naszych produktów